Ücretsiz Avon Üyelik Ön BaşvurusuÜcretsiz Avon Üyelik Formu

Adınız*

Soyadınız*

Doğum Tarihiniz*

Telefon Numaranız*

Cinsiyet*

Ev Adresi*


Üye olabilmeniz için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekli. Her Avon temsilcisi %33’e varan kar fırsatlarından ve Avon’un sunduğu bir çok hediyeden yararlanabilir. Bunlardan yararlanmak için tek yapmanız gereken Avon üyelik formunu doldurmak.

Avon temsilcisi olduktan sonra her yaptığınız satıştan %33’e varan kazanç sağlayabilirsiniz ve bunun yanında Avon temsilci programındaki satış hedeflerini gerçekleştirip hediyelerden yararlanabilirsiniz.

Satış yaptığınız her ürün Avon’un memnuniyet garantisi altındadır. Yani her ürünü, memnun kalınmadığında 40 gün içinde iade edebilirsiniz.

Avon’a üye olmak ücretsizdir. Hiç bir ücret ödemeden, sermayeniz olmadan, Avon Temsilciliği ile kendi işinize başlayabilirsiniz.

Avon'a kayıt olarak sizde Dünyanın en büyük doğrudan şirketindeki yerinizi alabilirsiniz. Avon’a üye olarak dünyanın en çok güvenilen kozmetik ürünlerini satabilirsiniz ve kendi işinize sahip olabilirsiniz. Bunun yanında Avon’un üyelerine sağladığı özel hediyeler, fırsatlar ve indirimlerden yararlanabilirsiniz.
WhatsApp Whatsapp'tan 7/24 ücretsiz ulaşabilirsiniz!