Alpha ile Sıra Dışı Olmaya Hazır Mısın?
13 Mayıs 2017
Okul Makyajı Nasıl Yapılır?
13 Mayıs 2017
Show all

Lifestyle Vlogger Damla Kalaycık ve Avon Saç ve Makyaj Artisti Onur Marangoz, Yeni Markamız Avon True Color ürünlerini deneyerek kolay bir gece makyajı yapmak için güçlerini birleştirdiler!

Önce göz makyajı ile başlıyoruz. Sütlü kahve tonlarındaki Avon True Color 4’lü Farı ile tüm göz kapağına gölge ver. Gözün katlanma bölgesine ve göz kapağının dışına doğru siyah far uygula. Gözlerini belirginleştirmek için kirpik diplerine de siyah far uygulayabilirsin böylece gece makyajın gece boyunca kalıcı olacak. Çarpıcı ve etkileyici gözler için Avon True Color Wide Awake Maskara ile kirpiklerini dolgunlaştır. Kirpik diplerine çok ince bir tabaka Avon True Color Super Extend Likit Kalem Eyeliner uygula.

Cildini de unutma! Rahatlatıcı Etkili ve Işıltı veren Fondöten’i eşit bir şekilde dağıtarak cildine kusursuz ve aydınlık bir görünüm verebilirsin. Yanaklarına Avon True Color Luminous Allık ile renk ver.

Şimdi sıra geldi göz alıcı dudaklara! Dudaklarını, zevkine göre seçeceğin Perfectly Mat Ruj ile renklendir. İşte şimdi geceye hazırsın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp Whatsapp'tan 7/24 ücretsiz ulaşabilirsiniz!